Dołącz do nas, a małe rzeczy zmienią się w wielkie.
HomeEKSFOLIACJA

EKSFOLIACJA

Kosmetyki bez SLS, bez parabenów, bez Propylene glycol, bez PEG

 

ARIA BODY SCRUB

Peeling detoksykacyjny.

Kuracja do odnowy skóry stworzona z cennych maseł, które dostarczają wysokiego poziomu odżywienia skóry i usuwają zanieczyszczenia dzięki zastosowaniu ziarenek soli.

Sposób użycia:
Aby uzyskać efekt złuszczenia, wmasować produkt w suchą skórę. Nałożyć niewielka ilość na skórę mokrą aby uzyskać łagodny i bardziej jedwabisty efekt.

 

 

 

PRODUKTY TYLKO DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU – w sprawie zakupu prosimy o indywidualny kontakt.

 

ETNA ŻEL

Żel złuszczający.

Żel złuszczający do ciała przed zabiegami kosmetycznymi, aby wzmocnić proces odnowy skóry i pozostawić skórę bardziej otwartą na działanie składników aktywnych.

Sposób użycia:
Nałożyć cienką warstwę na poszczególne obszary ciała i pozostawić na 10 minut.
Następnie zmyć wodą.

Uwaga: Unikać kontaktu z oczami; w przypadku dostania się do oka, spłukać wodą. Nie nakładać produktu na podrażnioną lub chorą skórę

Do użytku profesjonalnego.

Zawiera:
Kwasy AHA – eksfoliacja.

 

 

ZABIEG COFFEE SCRUB – anti-age tonizujący

Zestaw zawiera:
1. Coffee Scrub – peeling – 1 kg
2. Olive & Aloe – kuracja – 500 ml
3. Etna Tone – krem tonizujący – 200 ml
4. Powder Mask – maskę pobudzającą i nawilżającą – 20 g
5. Pojemnik
6. Miarkę
7. Kartę

 

COFFEE SCRUB

Coffee Scrub to naturalny środek złuszczający złożony z mielonych ziaren kawy. Aktywowany olejkami, stymuluje odnowę komórek i ma działanie przeciwzapalne, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Lekka mieszanka łatwa do przygotowania, zmiękcza skórę i nadaje jej blask. SPOSÓB UŻYCIA: Aktywować 2 miarki proszku kawowego z 50 ml olejku Olive&Aloe , wymieszać i nakładć produkt na skórę okrężnymi ruchami.

 

POWDER MASK
Alginianowy proszek do aktywowania z wodą. Relaksuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, redukuje objawy stresu poprzez uspokojenie i tonizowanie skóry pozostawiając ją ze zdrowym blaskiem.

ETNA TONE CREAM
Krem do leczenia niedoskonałości cellulitu, pomaga zwalczyć utratę napięcia i elastyczność skóry. Przy codziennym stosowaniu skóra wydaje się zwarta, nawilżona i stonowana. Prawidłowa pomoc w przemodelowaniu i redefiniowaniu okrągłości ciała dzięki efektowi wyszczuplenia.Nałożyć na wybrane partie ciała z widoczną tkanką tłuszczową, szczególnie uda, brzuch i pośladki,oraz obszary z utratą elastyczności skóry, masując aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Zawiera: Karnitynę (aktywny metabolizm), Mannuronian (krzemionkowa pochodna krzemionki z tonizacją, kompresją i uelastycznieniem), Oczyszczony ekstrakt z Morella cerifera (liponizacja i hamowanie przechowywania tłuszczów).

 

 

 

ZABIEG COFFEE SCRUB – stymulujący i redukujący

Zestaw zawiera:
1. Coffee Scrub – peeling – 1 kg
2. Olive & Aloe – kuracja – 500 ml
3. Jojoba Oil – olejek odżywczy – 500 ml
3. Etna Shape – krem modelujący – 200 ml
4. Powder Mask – maskę pobudzającą i nawilżającą – 20 g
5. Pojemnik
6. Miarkę
7. Kartę

 

COFFEE SCRUB
Coffee Scrub to naturalny środek złuszczający złożony z mielonych ziaren kawy. Aktywowany olejkami, stymuluje odnowę komórek i ma działanie przeciwzapalne, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Lekka mieszanka łatwa do przygotowania, zmiękcza skórę i nadaje jej blask. SPOSÓB UŻYCIA: Aktywować 2 miarki proszku kawowego z 50 ml olejku Jojoba Pure , wymieszać i nakładć produkt na skórę okrężnymi ruchami

POWDER MASK
Alginianowy proszek do aktywowania z wodą. Relaksuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, redukuje objawy stresu poprzez uspokojenie i tonizowanie skóry pozostawiając ją ze zdrowym blaskiem.

ETNA SHAPE CREAM
Krem modelujący.
Krem o działaniu termo aktywnym, szczególnie wskazany przy kuracji skóry z oznakami cellulitis i tkanki tłuszczowej. Szczególna konsystencja kremu pozwala na szybkie wchłanianie się, co wzmacnia i wyszczupla skórę.

 

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza jest teraz zamknięty.