Dołącz do nas, a małe rzeczy zmienią się w wielkie.
HomeFILOZOFIA

FILOZOFIA

Naszą filozofię odzwierciedla nasze logo.

Philip Martin’s to włoska marka, która tworzy biokompatybilne produkty kosmetyczne, łącząc poszukiwania jakości i dobrego samopoczucia oraz zapewniając osiągnięcie równowagi między naturą i najnowszymi osiągnięciami naukowymi.

Filozofię firmy odzwierciedla logo – dwie złączone dłonie to metafora pracy i partnerstwa w świecie Philip Martin’s. Oko pośrodku to symbol patrzenia w przyszłość. Produkty tworzone są ze składników pochodzenia roślinnego, aby zaoferować efektywność i maksimum uwagi zarówno klientom jak i otoczeniu.

Doświadczenia sensoryczne Philip Martin’s sprawiają, że każdy zabieg jest wyjątkową chwilą, gwarantującą niezwykłe doznania i zapewniającą maksymalną jakość, bez uszczerbku dla wyznawanych wartości. Szeroka gama produktów umożliwia staranny dobór do indywidualnych potrzeb, zapewnia stały rozwój i pozwala osiągnąć poziom doskonałości.

 

DLACZEGO PHILIP MARTIN’S?

Produkty: stworzone z użyciem biokompatybilnych i certyfikowanych składników, które zapewniają zdrową pielęgnację, przy jednoczesnym szacunku i dbałości zarówno o klienta jak i środowisko naturalne.
Rytuały pielęgnacyjne: zmysłowe wrażenia, dzięki którym wizyta w salonie staje się wyjątkowym i szczególnym momentem.
Szkolenia: innowacyjny sposób na pozytywną motywację i kreatywność zespołu.
Model biznesu z sukcesem: unikalny pomysł na biznes, który w krótkim czasie pozwolił rozwinąć się firmom w ponad 30 krajach.

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza jest teraz zamknięty.