Dołącz do nas, a małe rzeczy zmienią się w wielkie.
HomeKURACJE LUXURY

KURACJE LUXURY

Kosmetyki bez SLS, bez parabenów, bez Propylene glycol, bez PEG

 

OLIVE & ALOE

Kuracja do włosów twarzy i ciała anti-aging 100% Bio.

Ten wyjątkowy produkt uzyskuje się dzięki zastosowaniu starożytnych formuł starożytnych Indian, który łączy aloes z czystą oliwą z oliwek, która zapewnia włosom siłę, ciało i blask. Oryginalna mieszanka o nazwie „October Prime” pochodzi z okresu, w którym ten szczególny rodzaj oliwki jest zbierany z drzewa w określonym włoskim regionie i przetwarzany w celu uzyskania dokładnej wagi i gęstości. Ta procedura pozwala olejowi uzyskać wysokie stężenie polifenoli, które zwiększa penetrację skóry głowy, włosów, twarzy i ciała wraz z czystymi cząsteczkami liści aloesu. Wszystkie te składniki są w pełni uzyskane z biologicznego rolnictwa i nie zawierają żadnych rozpuszczalników chemicznych w tym wyjątkowym i wysoce skutecznym produkcie leczniczym.

Sposób użycia: Zabieg detoksykacyjny: nałóż olejek Olive&Aloe przed myciem szamponem i nałóż bezpośrednio na włosy z jednoczesnym masażem głowy. Następnie założyć okrycie głowy i pozostawić na 5/10 minut. Następnie spłukać i umyć szamponem głebokoczyszczącym Purifying, spłukać i nałożyć Scalp Benefit. Spłukać i wysuszyć włosy. Zabieg anti-age: Umyć włosy szamponem Calming Wash, spłukać i wysuszyć ręcznikiem. Nałożyć olejek Olive&Aloe u nasady, na długości i końce, zawinąć w ciepły ręcznik i zostawić na 5/10 minut. Spłukać i umyć szamponem Maple Wash, w razie potrzeby nałożyć odżywkę

Zawiera:
Oliwa z oliwek • anti-aging
Aloes • detoksykujący
100 ml – 500 ml

 

 

 

 

JOJOBA PURE OIL

Odżywczy olejek.
100% olejek jojoba z olejkiem pomarańczowym. Idealny do suchych i po zabiegach chemicznych włosów. Zalecany przed koloryzacją lub jako kuracja nawilżająca na długości włosów. Głęboko penetruje strukturę włosa i odbudowuje go bez obciążania. Luksusowa kuracja włosów, skóry głowy i ciała.

Sposób użycia: Włosy: rozgrzać 20/30ml olejku w kuchence mikrofalowej czy w podgrzewaczu; nałożyć ciepły olejek na brudne włosy, masując od skóry głowy po końce włosów; zostawić na 15/20 minut, zawinąć  włosy w gorący ręcznik. Spłukać obficie i umyć szamponem Maple Wash i/lub Purifying Wash. Nałożyć Odżywkę Maple Rinse na końce. Ciało: wmasować olejek równomiernie w ciało, po goracej kąpieli czy prysznicu.
Zawiera:
Olejek jojoba • odbudowujący
Witamina E • przeciwutleniacz
100 ml – 500 ml

 

 

 

 

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza jest teraz zamknięty.