Dołącz do nas, a małe rzeczy zmienią się w wielkie.
HomePRODUKCJA

PRODUKCJA

PRODUKCJA

Philip Martin’s łączy składniki pochodzenia naturalnego i organicznego z nietoksycznymi składnikami chemicznymi. Połączenie ich z olejkiem jojoba, esencją z ekologicznych pomarańczy z Calabrii, włoskim aloesem czy śródziemnomorską oliwą z oliwek, zabiera markę na najwyższy poziom tworzenia kosmetyków i zapewnia osiągnięcie właściwej równowagi między naturą i nauką.

Firma wykorzystuje najlepsze „know-how” i technologie, aby z powodzeniem produkować i dystrybuować swoje produkty na całym świecie.

Do tego stale rozwija się i poszukuje nowych naturalnych formuł organicznych, bez siarczanów, pigmentów syntetycznych, tworzyw sztucznych, alkoholu, glikolu propylenowego, parabenów metylowych czy butylowych. Szczególną uwagę zwraca na wysokie standardy jakości, które wyróżniają firmę od samego początku.

PRODUKTY

Naturalne i nieagresywne dla skóry i włosów produkty zapewniają wyjątkową wydajność i efektywność. Wiele z nich ma wszechstronne zastosowanie – mogą być wykorzystywane zarówno do pielęgnacji włosów i skóry. A przestrzeganie procedur przypisanych do poszczególnych rytuałów, zarówno tych związanych z pielęgnacją codzienną, jak i profesjonalną, zapewnia najlepsze efekty działania.

Akademia Philip Martin’s organizuje różnorodne szkolenia dotyczące zastosowania produktów, jak i wiedzy na temat składników INCI, która staje się fundamentalnym narzędziem współpracy.

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza jest teraz zamknięty.